Замовити дзвінок

Оновлення “BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу” (версія 2.1.14.3)

10 червня 2021 вийшло оновлення програми “BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу” (версія 2.1.14.3)

У новому релізі:

Опендатабот. Ризики

Реалізовано сервіс для роботи з відкритими державними даними. Він являє собою звіт, який дозволяє отримати і відобразити інформацію про дані ЄДР, даних податкової служби, реєстраційних даних, судові провадження тощо для організацій та ФОП, інформацію про участь фізичної особи у судових процесах, наявність в базі розшуку МВС, базі боргів по аліментах.

Використання звіту є з форм довідників «Контрагенти» і «Фізичні особи». У рядку пошуку форми звіту необхідно ввести дані для пошуку:

  • Код за ЕДРПОУ- для отримання даних по організаціях;
  • Код за ДРФО – для отримання даних по ФОП;
  • ПІБ – для отримання даних по фізичних особах.

Дані, які вже були отримані за допомогою звіту, зберігаються і можуть бути використані користувачем протягом 24 годин, без використання платної перевірки. Якщо необхідно отримати актуальні дані, необхідно встановити ознака «Оновлювати дані, збережені в програмі» в групі «Додаткові параметри» форми звіту.

Підключення до сервісу

Для надання користувачам можливості використання звіту необхідно зазначити в правах доступу користувача профіль «Використання сервісу «Опендатабот. Ризики». Профілі груп доступу доступні по команді «Налаштування користувачів і прав / Користувачі» розділу «Адміністрування».

Для використання сервісу необхідно відкрити форму “Інтернет-підтримка і сервіси” з розділу “Адміністрування” ввести пінкод в групі “Опендатабот. Ризики”. Перевірка терміну дії пінкод та балансу перевірок здійснюється натисканням кнопки «Перевірити».

Придбати пінкод доступу до сервісу «Опендатабот. Ризики» можна в РАСК. ІН-АГРО за тел. 067 470 93 70, 063 975 28 18.

RDI Service

Через форму «Додаткові файли RDI» (розділ Адміністрування – Сервіс) реалізований механізм поширення і використання зовнішніх форм регламентованих звітів.

З завантаженими звітами можна виконати наступний дії:

  • «Вивантажити в файл» – зберегти вміст файлу на диск як зовнішній звіт для перевірки і подальшого використання;
  • «Встановити» – звіт буде підключений в довіднику регламентованих звітів як зовнішня форма;
  • «Очистити дані» – якщо файл вже використаний його дані можна видалити з інформаційної бази, при цьому сам запис про фото буде збережена.

Замовити оновлення програми

Компанія "РАСК. ІН-АГРО"

(0472) 54-37-18

(099) 188-45-16

(063) 975-28-18

info@inagro.com.ua

Отримати консультацію