Замовити дзвінок

Оновлення “BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу” (версія 2.1.15.2)

21 вересня 2021 вийшло оновлення “BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу” (версія 1.2.15.2)

У новому релізі:

План рахунків

Наказом Мінфіну № 385 від 09.07.21 змінено назву рахунку 715.

Розрахунок доходів і єдиного внеску фізичних осіб

Реалізована можливість заповнення в «FREDO Звіт» довідкової форми звіту по одному або декільком вибраним співробітникам.

Електронні лікарняні листи

Згідно роз’яснення Фондом в зв’язку із заповненням заяви-розрахунку на фінансування для надання матеріального забезпечення застрахованим особам за рахунок коштів Фонду по електронним листками непрацездатності додана можливість використання нових кодів для відображення причин непрацездатності в друкованих формах і при вивантаженні в Fredo Звіт.

У документі «Нарахування за лікарняним листком» доданий прапорець «Електронний лікарняний» для того, щоб була можливість відокремити електронні лікарняні від звичайних.

У документі «Заява-розрахунок до ФСС» додана можливість вибору режиму заповнення, де потрібно вказати які саме лікарняні листи будуть використовуватися в цьому документі при заповненні табличних частин документа.

Коди, які використовуються при друку/вивантаженні даних документа «Заява-розрахунок до ФСС» для електронних лікарняних налаштовуються в довіднику «Причини непрацездатності» в реквізиті «Код причини електронний».

Замовити оновлення програми

Компанія "РАСК. ІН-АГРО"

(0472) 54-37-18

(099) 188-45-16

(063) 975-28-18

info@inagro.com.ua

Отримати консультацію