Автоматизація бухгалтерського та податкового обліку в ПАТ "Агрокомбінат "Слобожанський"

Відгук:
Замовник: ПАТ "Агрокомбінат "Слобожанський"
Автоматизовано: 20 робочих місць
Впроваджено:

Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства

ПАТ «Агрокомбінат« Слобожанський» - підприємство повного циклу: від вирощування сільськогосподарських культур, переробки їх в комбікорм для власного поголів'я свиней і до виробництва кінцевої ковбасно-м'ясної продукції під власною ТМ «Слобожанські Традиції».

Керівництвом підприємства було прийнято рішення про створення облікової системи на платформі «1С:Підприємство 8». В результаті для автоматизації було обрано програмний продукт «Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства». 

В процесі впровадження фахівці «РАСК. ІН-АГРО» оперативно встановили програмний продукт, виконали налаштування системи для початку роботи. Всього було автоматизовано 20 робочих місць. Після впровадження оформили пільговий супровід програми на перші 6 місяців, після чого був підписаний договір на подальший інформаційно-технологічний супровід.

Впровадження дозволило автоматизувати:

  • Бухгалтерський і податковий облік,
  • Облік біологічних активів,
  • Облік сільгосптехніки і ПММ,
  • Взаєморозрахунки з пайовиками,
  • Розрахунок зарплати і кадровий облік,

В результаті підприємство отримало інструмент для автоматизації бухгалтерського та галузевого обліку, який дозволив скоротити терміни на підготовку звітності, мінімізувати кількість помилок при обліку.