Замовити дзвінок

Створення ІТ-системи для управління і обліку в ТОВ "Васильківхлібопродукт"

Відгук:
Замовник: ТОВ "Васильківхлібопродукт"
Автоматизовано: 15 робочих місць
Впроваджено:

Управління виробничим підприємством
ІН-АГРО: Управління елеватором

"Васильківхлібопродукт" - один з найстаріших виробників борошномельної продукції в Україні. Підприємство виробляє борошно вищого і першого сорту, крупу манну, висівки пшеничні.

До складу підприємства входить млиновий цех потужністю 180 тонн зерна на добу, автоматизований елеватор загальною ємністю 25,3 тисячі тонн зерна, склад силосного типу для сировини і зберігання висівок ємністю 7 тисяч тонн, склад безтарного зберігання борошна місткістю 2 тисячі тонн. 

Раніше на підприємстві використовували типову конфігурацію «Бухгалтерія» і галузевий програмний продукт іншого розробника. Багато звітів формувалися вручну, з використанням електронних таблиць Excel. Також, вручну проводилися розрахунки собівартості продукції.

Керівництвом ТОВ "Васильківхлібопродукт" було прийнято рішення створити єдину ІТ-систему для автоматизації обліку та управління. За основу нової системи було обрано програму «Управління виробничим підприємством» і галузеве рішення «ІН-АГРО: Управління елеватором». Ці програми були обрані, тому що вони в комплексі надають можливість побудови єдиної інформаційної системи для обліку та управління на виробничому підприємстві з можливістю вести галузевий облік.

Впровадження системи здійснювалося в кілька етапів і складалося з обстеження та розробки технічного завдання, розробки самої системи відповідно до технічного завдання, а також дослідної експлуатації системи і запуску в промислову експлуатацію. «РАСК. ІН-АГРО» були проведені роботи по адаптації системи відповідно до специфіки ведення обліку на підприємстві. В рамках проекту були виконані доопрацювання для інформаційної системи по кількісно-якісного обліку, зумовлені специфікою підприємства.

Фахівці компанії «ІН-АГРО» провели індивідуальне та групове навчання наших співробітників з ведення податкового, бухгалтерського і кількісно-якісного обліку, закриття періоду. Проект був завершений після проведення дослідної експлуатації системи. 29.07.2013 система була прийнята в промислову експлуатацію:

  • Бухгалтерський та податковий облік
  • Розрахунок зарплати
  • Управління персоналом
  • Управління запасами
  • Управління виробництвом
  • Розрахунок собівартості продукції
  • Облік борошномельного виробництва
  • Облік на елеваторі

На підприємстві було автоматизовано 15 робочих місць. 

В результаті підприємство отримало систему, яка дозволяє реалізувати облікову політику в області бухгалтерського, податкового та виробничого обліку в єдиній інформаційній базі. Застосування нової системи обліку дозволило підвищити оперативність і якість обліку та формування звітності, створити єдиний інформаційний простір, автоматизувати галузевий облік і розрахунок собівартості продукції. В цілому, впровадження нової системи дозволило впорядкувати ведення обліку та підвищити ефективність роботи підприємства.

Компанія "РАСК. ІН-АГРО"

(0472) 54-37-18

(099) 188-45-16

(063) 975-28-18

info@inagro.com.ua

Отримати консультацію