Побудова єдиної інформаційної системи на підприємстві ТОВ "МРІЯ ТРЕЙДИНГ" (Контінентал)

Відгук:
Замовник: ТОВ "МРІЯ ТРЕЙДИНГ"
Впроваджено:

Управління виробничим підприємством
ІН-АГРО: Управління агрохолдингом

Підприємство входить до складу «Мрія Агрохолдинг» (Контінентал) – вертикально інтегрованого агропромислового холдингу, земельний банк якого становить 180 000 га.

В третьому кварталі 2015 р. керівництвом компанії був ініційований проект по виконанню робіт, спрямованих на значне підвищення ефективності окремих процесів Замовника та Афільованих юридичних осіб в цілому за рахунок побудови єдиної інформаційної системи на основі діючих у Замовника систем регламентованого та оперативного обліку, розроблених на основі типового програмного продукту «1С:Підприємство. Управління виробничим підприємством» та галузевого програмного продукту «ІН-АГРО: Управління агрохолдингом».

Перед компанією було поставлене завдання по розробці та впровадженню програмного забезпечення по підсистемам “Ремонти”, “Елеватор-характеристики номенклатури”, “Мобільний агроном”, “Тваринництво”, “Аренда землі” та “СПП+Техкарта”.

Виконані наступні роботи:

  • формування Технічних завдань на розробку підсистем “Ремонти”, “Елеватор-характеристики номенклатури”, “Мобільний агроном”, “Тваринництво”, “Аренда землі” та “СПП+Техкарта”
  • реалізацію узгоджених та затверджених Замовником Технічних завдань на розробку підсистем
  • навчання користувачів Замовника
  • здавання виконаних робіт на Тестовому наборі даних, підготовленому спеціалістами Замовника, при технічній та методологічній підтримці спеціалістів Виконавця;
  • консультування спеціалістів Замовника при впровадженні підсистем.

Важливими складовими успішності проекту було створення високопрофесійної команди, в яку були включені методисти та інші спеціалісти високого рівня, професійне керівництво проектом, чітке визначення мети проекту та цілеспрямована мобілізація усіх учасників проекту на досягнення мети проекту та одержання якісного продукту при неухильному дотриманні графіка робіт по проекту.

Роботи по проекту були проведені в період з грудня 2015 року по червень 2017 року.