Побудовано найбільшу в Україні Корпоративну ІТ-систему на базі "1С:Підприємство" в "Ен-Сі-Ейч Едвайзорс Інк" (Агропросперіс)

Відгук:
Замовник: Ен-Сі-Ейч Едвайзорс Інк
Автоматизовано: 1420 робочих місць
Впроваджено:

В агропроект фонду «NCH Advisors» (Агропросперіс) входить більше 90 компаній та 7 холдингів: “ЛАТАГРО”, “Біо Агро”, “Золотий Світанок”, “Чарівній Світанок”, “Краєвид”, “Промінь-Агро”, Агросіті “.

Фахівцями центру компетенції з виробництва ПП “РАСК. ІН-АГРО” завершено впровадження ПП “Управління виробничим підприємством для України” в групі компаній Інвестиційного Фонду “Ен-Сі-Ейч Едвайзорс Інк” (Агропросперіс).

Холдингам вдалося вирішити ряд основних завдань, таких як забезпечення ефективної роботи підприємств компанії в єдиній інформаційній системі, ведення обліку відповідно до НСБО, оперативне отримання звітності, консолідація даних на рівні холдингу та Інвестиційного Фонду.

Основними цілями проекту були впровадження єдиної облікової політики, а також побудова на її основі автоматизованої інформаційної системи бухгалтерського, податкового та управлінського обліку.

Для реалізації зазначених цілей була відкрита програма проектів:

  • розробка проектної документації
  • розробка і впровадження нової інформаційної системи в «пілотних» компаніях
  • тиражування інформаційної системи на всі компанії групи
  • вдосконалення облікової політики бухгалтерського обліку і розробка єдиної нормативно-довідкової інформації
  • формалізація та автоматизація бізнес-процесів

В якості генерального підрядника компанія «РАСК. ІН-АГРО» здійснювала управління проектом, розробку функціональності, впровадження в «пілотних» компаніях, участь на етапі тиражування, навчання ключових користувачів, створення і запуск Лінії консультацій користувачів.

В ході проекту вирішені завдання консолідації даних на рівні холдингу та Інвестиційного Фонду, управління правами доступу, уніфікації та систематизації загальної довідкової інформації.